KONST / Litografier / Färglitografi 9941330
nr 994 1330
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), "Aperitifdags i trädgården", 190/450, signerad, motivet: 43x34
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:13:02
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow